PLENDE

Budowa domów
pod klucz

Maszynowe wylewanie
posadzek

Maszynowe tynki
cementowo-wapienne

Prace wykończeniowe
wnętrz

O firmie

Firma Lew-Bud Sp. z o.o. powstała w 2001 roku. Zarejestrowana jest w Łyskowie 38/6, 89-520 Gostycyn, jednak jej siedziba znajduje się w Pawłówku koło Chojnic przy ulicy Cichej 9.

Prace wykonujemy z materiałów wysokiej jakości posiadających certyfikaty, atesty i aprobaty techniczne. Współpraca z producentami materiałów budowlanych oraz hurtowniami pozwala zachować wysoką jakość materiałów i konkurencyjne ceny.

Na wykonane obiekty udzielamy gwarancji.

Referencje

Niniejszym udzielamy dla firmy Lew-Bud rekomendacji za wykonanie robót budowlanych związanych z nadbudową budynku hotelowego WALTER w Toruniu przy ul. Droga Starotoruńska 5a. [...] Prace wykonano zgodnie z umową oraz sztuką budowlaną. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. [...] W związku z powyższym ZHUP WALTER z siedzibą w Toruniu udziela Wykonawcy robót referencji za profesjonalne i rzetelne wykonanie ww. robót oraz współpracę.
Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Chojnicach składa podziękowanie firmie Lew-Bud za wykonanie modernizacji hali warsztatowej w 2008 roku. Roboty budowlane były prowadzone w utrudnionych warunkach w ruchu ciągłym bez zatrzymania prac warsztatu. Wykonawca wykazał się profesjonalnością dotrzymując terminu wykonania robót zgodnie z umową, pomimo robót dodatkowych wynikłych w trakcie realizacji zadania. [...]
Niniejszym, udzielamy dla firmy Lew-Bud rekomendacji za wykonanie robót remontowych w budynku po byłym LO nr VII (docelowo ZSPS i CH w Gdańsku ul. Smoleńska 6/8). Ww. roboty remontowe zostały wykonane na zlecenie Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska, a ich generalnym wykonawcą był Zakład Blacharsko Dekarski i Izolacji Termicznej Zbigniew Rudziński. [...] Zakład Lew-Bud wykonał prace rzetelnie, solidnie, terminowo, zgodnie ze sztuką budowlaną i należytą dbałością. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. [...]
Niniejszym, udzielamy dla firmy Lew-Bud rekomendacji za wykonanie robót remontowych na budynku Szkół Elektrycznych i Elektronicznych w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 238B, w ramach zadania: "Rozbudowa i modernizacja pomieszczeń biurowych jednostek gminy". [...] Zakład Lew-Bud wykonał prace rzetelnie, solidnie, terminowo, zgodnie ze sztuką budowlaną i należytą dbałością. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie. [...] W związku z powyższym Zakład Blacharsko Dekarski i Izolacji Termicznej Zbigniew Rudziński z siedzibą w Gdańsku udziela Wykonawcy robót referencji za profesjonalne wykonanie ww. robót oraz współpracę.
LEW-BUD Sp. z o. o., Pawłówko, ul. Cicha 9, 89-620 Chojnice
tel. 505 186 384, e-mail: biuro@lewbud.pl

© 2010 Infocity